Skip to content

WITAMY, tu zarządzanie czasem 2.0

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci nauczyć się podstawowych umiejętności zarządzania sobą w czasie, koncentracji i skuteczności osobistej, których potrzebujesz, aby zbudować szczęśliwą i udaną karierę.

Portal Zarządzanie Czasem 2.0 wystartował dzięki inicjatywie swojego właściciela firmy szkoleniowej QUICKWIN, która od lat specjalizuje się w 2 tematach: zarządzanie sobą w czasie oraz sprzedaż i negocjacje, zgodnie ze specjalizacją założyciela Wiktora Sawoniaki: psychologa, trenera i managera zespołów sprzedażowych z kilkunastoletnim doświadczeniem, aktywne działającym w biznesie i szkolącym międzynarodowe zespoły dla największych firm.

Nasza misja

Nasz portal Zarządzanie Czasem . pl oraz szkolenia organizowane przez QUICKWIN ma jedno zadanie - pomóc Ci stać się skutecznym specjalistą i efektywnym menedżerem niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz pracę, czy masz wieloletnie doświadczenie.

zakochaj się w produktywności

jak zwiększyć efektywność własną Zarządzanie Czasem 2.0

Pasjonaci timemanagement

Szkolenia z zarządzania czasem, efektywności osobistej, systemów zwiększenia produktywności w firmie - to nasza specjalizacja od lat.

szkolenia Zarządzanie Czasem on-line

Szkolenia wielojęzykowe

Nasi trenerzy prowadzą szkolenia dla różnych firm i różnych krajów. Potrzebujesz szkolenia po polsku, angielsku czy rosyjsku? No problem!

szkolenie dla firm Zarządzanie sobą w czasie

Ciągłość szkoleniowa

Zachęcamy do stałej współpracy - zespoły potrzebują ciągłego doskonalenia. Projektujemy kwartalne, półroczne i roczne cykle szkoleniowe dla firm

konkretne rozwiązania i triki Zarządzanie Czasem 2.0

Konkretne rozwiązania

Uczestnicy szkoleń najczęściej wskazują, że dajemy konkretne rozwiązania, przykłady zastosowania narzędzi, case'y sytuacji biznesowych.

test online

Satysfakcja 98,77%

Przeprowadzane ewaluacje zadowolenia uczestników po szkoleniach pokazują, że 98,77% naszych uczestników uważa, iż jest to dobra inwestycja czasu.

samolocik Zarządzanie sobą w czasie

W dowolnym miejscu

Jeśli potrzebujesz szkolenia w swoje firmie czy w ładnym miejscu w hotelu, nasi trenerzy będą ci towarzyszyć w każdym miejscu na świecie.

W czym chcesz być lepszy?

Zainwestuj w szkolenie jeden DZIEŃ, a pokażemy jak zyskać TYGODNIE

© 2016-2023 | QuickWin | Prawa do przedstawianych marek należą do ich właścicieli