Skip to content
szkolenie outlook

Data

19 Gru 2020

Opłata

490 PLN + VAT

Etykiety

efektywność własna

Szkolenie Outlook dla Zapracowanych

5/5

Przygotowaliśmy dla Was szkolenie Outlook dla Zapracowanych jako odpowiedź na prośby i pytania uczestników szkoleń z zakresu zarządzania czasem i efektywnością osobistą i wyzwania związane z praca zdalną, gdzie poczta elektroniczna, staje się jednym z kluczowych kanałów.

Jeśli w ramach pracy spędzasz godziny przed komputerem, a poczta mailowa jest twoim podstawowym narzędziem komunikacji – to jest wydarzenie dla ciebie. Zostań Ninją outlooka na szkoleniu Outlook dla zapracowanych, a przynajmniej poznaj przydatne rozwiązania i triki outlook, dzięki którym praca z pocztą elektroniczną dzięki technikom zarządzania zadaniami stanie się o wiele szybsza i przyjemniejsza.
Wykorzystywanie rozwiązań prezentowanych na szkoleniu może skrócić czas poświęcany na zarządzanie pocztą elektroniczną nawet do 1 godzinę dziennie.

 

Dlaczego warto być na szkoleniu Outlook dla zapracowanych?

Pokazujemy konkretne rozwiązania dla Ciebie i twojej pracy: reguły ułatwiające obróbkę korespondencji, zasady, proste i skuteczne triki, nieznane funkcje, ułatwiające powtarzalne czynności. Wystarczy marnowania czasu na obsługiwanie setek maili. Odpowiadamy na szkoleniu na pytanie Jak zrobić Outlooka sprzymierzeńcem w zarządzaniu czasem? 

Nie chcemy cię szkolić z tego co znasz. Do Outlooka zaglądamy średnio 20 razy dziennie i spędzamy średnio 2,5 godziny przeglądając i odpowiadając na maile. Tracimy tygodnie na samo przeglądanie maili, a pracodawcy tracą setki roboczogodzin.  Pokażemy jak robić to zgodnie z technikami zarządzania czasem. Chcesz poznać pełna moc możliwości outlooka i przestać trwonić czas na obsługiwanie maili? Zainwestuj 4 godziny w szkolenie outlook dla zapracowanych i zaskocz siebie oraz innych jakie to może być łatwe.

DLA KOGO?

CO OTRZYMASZ?

CO ZYSKASZ DZIĘKI SZKOLENIU OUTLOOK DLA ZAPRACOWANYCH:

Tips&tricks

Przydatne triki Outlooka – nawet nie podejrzewałeś!

Koncentracja

Jak zorganizacować pole robocze by wspierało koncentrację na priorytetach

Automatyzacja

Poznaj jak Outlook może pracować za ciebie

Time management

Zarządzanie email’ami zgodnie z zasadami timemanagement

Kalendarz SMART

Mądre planowanie w outlookowym kalendarzu – SMART Planning

Listy zadań

Skupienie na zadaniach – zarządzanie listą zadań w poczcie

80% uczestników szkolenia Outlook dla zapracowanych wykorzystuje przedstawione rozwiązania już następnego dnia

80%

Możesz pracować jak przedtem

Możesz też przyjść na szkolenie outlook dla zapracowanych i zacząć oszczędzać czas każdego dnia.

90%

pracowników średnich i dużych firm w Polsce wskazuje mnogość maili jako jeden z obszarów marnowania czasu w pracy. Dlatego nie proponujemy kolejnego szkolenia z oprogramowania. Proponujemy szkolenie, które podniesie wydajność pracy, które pozwoli znaleźć i wyeliminować obszary marnowania najcenniejszego zasobu - czasu, każdego dnia, każdego tygodnia.

Zainwestuj w szkolenie 4 godziny, a pokażemy jak zyskać TYGODNIE

PROWADZĄCY

wiktor sawoniaka trener zarządzanie czasem trener język rosyjski angielski

Wiktor Sawoniaka

Profil trenera:

Trener biznesu, psycholog, ekspert i konsultant procesów sprzedaży. Od 11 lat prowadzi szkolenia biznesowe z zakresu kompetencji sprzedażowych, obsługi klientów, negocjacji, zarządzania efektywnością własną, kompetencji menadżerskich i komunikacyjnych.

UCZESTNICY SZKOLEŃ CENIĄ:

koncentracja na rozwiązaniach, wiedza psychologiczna, twarda znajomość realiów biznesowych.

Prowadzi też szkolenia w języku rosyjskim i angielskim.

Jako menedżer sprzedaży ma unikalne doświadczenie zarówno pracy w polskich przedsiębiorstwach jak i w międzynarodowej korporacji (Costa Coffee, Whitbread group, UK). Zaczynał karierę wpierając polskich przedsiębiorców w nawiązywaniu współpracy z partnerami z Rosji, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu w ramach Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Doświadczenie praktyczne budowania sprzedaży z firmami z Norwegii, Rosji, UK, Holandii, Czech, Ukrainy, Białorusi.

Od 2016 r.  wspiera zespoły Google ETO team (ponad 300 os.) dedykowane rynkom CEE oraz MENA odpowiadając za rozwój kompetencji sprzedażowych.

SPECJALIZACJA TRENERSKA:

Szkolenia sprzedażowe

Zarządzanie czasem i efektywnością własną

Szkolenia managerskie

Współpraca międzynarodowa

Harmonogram

PROGRAM SZKOLENIA OUTLOOK DLA ZAPRACOWANYCH

10:00 - 10:15
Główne funkcje outlooka
Poczta, kalendarz, zadania, kontakty, notatki
10:15 - 10:45
Organizacja folderów wspierającą koncentrację i skupienie
Pięć głównych rodzajów „złodziei czasu”, jak zorganizować foldery by uzyskać największa efektywność, eliminacja "rozpraszaczy", dostosowanie opcji do wymogów największej produktywności
10:45 - 11:35
Triki Outlook
Mało znana funkcjonalność outlook, która oszczędza czas za Ciebie
11:50 - 12:15
Przyśpiesz swoją pocztę elektroniczną
Techniki wspierające zarządzanie korespondencją mailową, załatwiaj więcej w krótszym czasie - przygotowanie narzędzi automatyzacji
12:15 - 13:50
Kalendarz outlook, Zadania w Outlook
Zarządzanie czasem, nieobecność w pracy, planowanie spotkań zgodnie z zasadami zarządzania czasem, udostępnianie kalendarzy, planowanie spotkań z dostępem do kalendarza współpracowników i do kalendarza zasobów swoim czasem i zapanować nad informacją. Tworzenie spersonalizowanych widoków i listy zadań, tworzenie, edytowanie zadań, wprowadzenie priorytetów i kategorii działań - obszary skupienia, delegowanie zadań - zasady monitorowania postępów, terminy realizacji, przypomnienia, matryca Eisenhauera a zadania w Microsoft outlook
13:50 - 14:00
Proefektywne zasady kształtowania przebiegu dnia w Outlooku
Planowanie początku dnia, przebiegu dnia i końca dnia, sposoby ograniczające nasze skłonności do odkładania spraw na później
14:00 -
Zakończenie szkolenia

© 2016-2019 | QuickWin | Prawa do przedstawianych marek należą do ich właścicieli